My secret Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mistrz Gry
2013-11-13, 17:52
Rangi
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Administrator
Zginiesz!


Imię: Master
Nazwisko: Game
Pseudonim: MG
Wiek: 666
Ekwipunek: wszystko
Klasa: vip
Moc: wszechmocny
Ubiór: wszystko i nic
Cechy charakterystyczne: wszechwładny
Orientacja: ponseksualizm
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 91
Wysłany: 2013-11-13, 17:28   Rangi

Obywatele

Oni obecnie nie posiadają żadnych rang. Może z czasem coś się jeszcze wymyśli.

Magiczni:

Iluzjoniści - ci magiczni wnikając w pewien sposób do czyjegoś umysłu sprawiają, że widzi ona to, co iluzjonista będzie chciał, żeby widziała. Niektóry potrafią stworzyć iluzję samej scenerii, inni jakiegoś wydarzenia, ale są i tacy są stwarzają same przedmioty.

Kontrolerzy- Zwykle są to osoby z silną wolą, którą potrafić narzucić komuś lub czemuś innemu. Używając swojej mocy kontrolują i narzucają swoją wolę. Niektórzy potrafią kierować ludźmi jak marionetkami, inni zaś kontrolują różne zwierzęta i sprawiają, że robią tylko to co im się rozkaże. Są nawet tacy co kontrolują czas lub zwyczajne przedmioty jak przykładowo firanka. Każda moc polegająca na sterowaniu czymś, kontrolowaniu lub manipulowaniu.

Wizjonerzy- tej rangi mogą być osoby, które potrafią dostrzec coś, czego zwykli ludzie nie zobaczą. Te osoby mogą mieć moce typu: czytanie w myślach, przewidywanie przyszłości, widzenie duchów lub wyczytywanie czyiś emocji poprzez dotyk lub kontakt wzrokowy. Głównym zajęciem wizjonerów są obserwacje i na podstawie tego co zobaczą sami wykonują jakieś czynności.

Zmiennokształtni - Zamieniasz się w jakieś słodkie zwierzątko? A może w groźną bestię? Chyba, że potrafisz przybrać kształt dowolnego przedmiotu. Jeśli tak to ta ranga jest stworzona specjalnie dla ciebie. Jednak do tej grupy wlicza się również osoby, którym na plecach wyrastają skrzydła, w miejscu gdzie kiedyś była dłoń powstają groźne szczypce, albo potrafią zmienić w jakikolwiek sposób kształt, posturę swojego ciała.

Żywiołaki - ranga, której posiadacze posiadają moc władania dowolnym żywiołem. Jeśli potrafisz panować nad wodą, ziemią, ogniem lub powietrzem ta grupa jest w sam raz dla ciebie. Jednak osoby, które mają moc samego zamrażania, panowania nad magmą, roślinnością lub czymkolwiek innym pochodnym od jednego z czterech głównych żywiołów, również klasyfikujesz się do tej grupy.

*nazwa* - jeśli wasza nazwa nie klasyfikuje się do żadnej z powyższych rang musicie sami wpisać w karcie postacie "kategorię" waszej mocy, co oczywiście zostanie wstawione w wasz profil.


OWPM:

*****Generał- jest tylko i wyłącznie jeden. Nie może nikt posiadać postaci z tą rangą, ponieważ taka postać już istnieje i jest NPC. To jest najważniejsza osoba w organizacja, jej rozkazy muszą być wypełniane, sprzeciwy będą karane. Ma największą władzę w organizacji.

****Oficer- jedna z najważniejszych osób w organizacji. Może ich być maksymalnie trzech. By otrzymać tą rangę wasza historia musi być rozbudowana, posiadać najmniej 500 słów. Jego rolą jest zwoływanie pozostałych członków, dowodzenie swoją grupą, zwoływanie "konferencji", przekazywanie najważniejszych informacji i branie udziału w różnych akcjach. Oficerzy tak jak generał posiadają władzę, ale jedynie nad swoją jednostką.

***Szpieg- jest to członek organizacji, nie posiadającej szczególnej władzy. Mimo to jest przydatnym i szanowanym członkiem. Na jedną grupę przypada ich dwóch. By móc posiadać tą rangę historia postaci musi mieć minimalnie 250 słów. Szpieg ma za zadanie niepostrzeżenie obserwować podejrzane obiekty i przekazywać informacje. Szpiedzy otrzymują czasami specjalne misje, w których muszą przybierać nawet nowe tożsamości.

***Naukowiec- jest tak samo ważną w organizacji osobą jak i szpieg. Są na równi. Na jedną grupę zadaniową jest ich dwóch. Zajmują się badaniem różnych rzeczy, materiałów które sa przynoszone i obiektów (wytworów magicznych i samych magicznych). By być naukowcem trzeba mieć co najmniej 250 słów w swojej historii.

**Dostawca- na każdą z grup w organizacji przypada jeden dostawca. Jego zadaniem jest m.in. odbieranie sprawozdań od szpiegów, przekazywanie ich organizacji, przekazywanie dokumentów, rzeczy i informacji innym grupom. Jest pewnego rodzaju posłańcem, informatorem oraz jak nazwa wskazuje dostawcą. By otrzymać tą rangę historia musi zawierać 200 słów.

*Szeregowy- jest to najzwyczajniejszy członek organizacji. Może być ich niezliczona liczba. nie posiadają władzy, chyba że otrzymają jej skrawek od kogoś o wyższej funkcji/randze. Muszą po prostu wypełniać swoje obowiązki i wykonywać rozkazy, bez względu jakie one będą. Historia powinna być oczywiście ładna i choć trochę rozbudowana, jednak nie ma szczególnych wymagań.
UWAGA! Została wprowadzona pewna zmiana dotycząca funkcji szeregowego. Otóż każdy szeregowy może specjalizować się w jednej konkretnej dziedzinie np. snajper, medyk, włamywacz, spec od ładunków wybuchowych itp. Zostało stworzone pole w profilu oraz kp przeznaczone na wpisanie danej specjalizacji.


* Im więcej gwiazdek, przy danej funkcji/randze tym większą władze sprawuje członek organizacji. Oficer musi być w pełni posłuszny: generałowi. Szpieg: oficerowi, generałowi. Dostawca: szpiegowi, oficerowi, generałowi. Szeregowy: dostawcy, szpiegowi, oficerowi, generałowi. Nie tylko swoim.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme xand created by spleen modified v0.3 by warna

BFF

Partnerzy
Topki
KLIKAMY TOPKI!!!

Najlepsze fora PBF w sieci! Ranking Fabularnych For RPG! The Best Of PBF - Play By Forum Toplista~**~BEST PBF - najlepsze polskie pbf rpg.: ANIME TOP100 :. Toplista gier - RPG, MMORPG, Fantasy, Gry OnlineToplista gier PBFI love PBFOficjalna toplista czARTaToplista Anime
Toplista Anime StrefaHalo PBFToplista stron Anime&Manga Najlepsze fora PBF i RPG w sieci!!
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12