My secret Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Strumyk
Autor Wiadomość
Niko
Wredna Ptaszyna

Imię: Nikolai
Nazwisko: Glacier
Pseudonim: Niko
Moc: Zamiana w feniksa
Orientacja: Bi
KP: Klik sygna!
Multikonto: Marsik
Wysłany: 2014-06-20, 18:03   

Niko prawie dostał zawału. Nie spodziewał się, że mężczyzna zareaguje właśnie w ten sposób, dlatego na samym początku wzdrygnął się, a dopiero potem uśmiechnął, jak zwykle. W końcu ktoś, kto nie wpędza go w ponurą stronę jego osobowości.
- Hm... nie znam się zbytnio na tym, jestem raczej z grupy takich dzieciaków, co rysują tylko to, co im każą na plastyce - odpowiedział zgodnie z prawdą oraz własnym sumieniem. Sam uważał swoje prace raczej za typowe doodle wykonane w chwilach bezmyślności niż za sztukę. - No... ale jak o pisownię chodzi, powinno być okej. To ma znaczyć coś więcej czy... tak po prostu?

Eitha 

Imię: Kaz
Nazwisko: Hirata
Pseudonim: Eith
Ekwipunek: Obecnie nosi przy sobie szkicownik i komplet ołówków, potrfel, nóż i chowa kota w starym, kilkukrotnie zszywanym plecaku. Przemieszcza się na motorze, oczywiście w kasku.
Moc: Ogień.
Ubiór: http://www.deviantart.com...hless-314680220
Cechy charakterystyczne: Tatuaż na karku przedstawiający wijącego się węża. Ma heterochromie, jego prawe oko ma kolor czerwony zaś drugie jadowicie zielony. Trzy rany, jak po pazurach, ciągnące się od żuchwy aż za obojczyk, czwarta zaczyna się trochę nad obojczykiem. Nadal ma szwy.
Orientacja: Biseksualny.
KP: http://www.mysecret.aaf.pl/kaz-hirata-vt221.h
Wysłany: 2014-06-20, 18:27   

Co miał odpowiedzieć.. zastanowił się przez chwilę, krótką, bo odpowiedź miał przygotowaną, tylko nie wiedział czy powinien takiej udzielić, zresztą co mu szkodzi. -Ten kto powinien, ten zrozumie.. każdy powinien mieć wybór.-Do organizacji raczej nie przyjmują dzieciaków, to mógł być magiczny albo zwykły dzieciak. Najwyżej pomyśli że Kaz jest lekko stuknięty. Hirata bezwiednie wzruszył ramionami, często rzucał wieloznaczne odpowiedzi. -Ładny dzień mamy, na spacer. Prawda? -Uśmiechnął się lekko, poklepał trawe obok siebie dając znak chłopakowi że może usiąść obok niego. Zgasił papierosa o mokry kamień z brzegu strumienia, wychylając się przy tym mocno. Wyprostował otwierając szkicownik na rysunku galopujących koni i ten zdecydował się dokończyć. -Dlaczego spacerujesz sam?

Niko
Wredna Ptaszyna

Wysłany: 2014-06-20, 20:12   

Niko nie chciał się przyznać, ale nie rozumiał zbytnio zdania, które wypowiedział mężczyzna. Czy to był jakiś tajemniczy kod? Może on tak naprawdę szuka ludzi do rozprawienia się z magicznymi? Malutka duszyczka czternastolatka zatrzęsła się w środku, jednak na zewnątrz Glacier próbował być tak wyluzowany, jak jeszcze przed chwilą, chociaż ciężko mu szło. Spojrzał nieznajomemu prosto w oczy, mrużąc je lekko.
- Wybór... do życia? W sumie prawda, jeśli weźmie się pod uwagę, ilu ludzi dziennie ginie w wyniku morderstwa. A pogoda rzeczywiście świetna, chociaż niezbyt lubię upały - odpowiedział po chwili, starając się nieznacznie (i ponownie) zanurzyć stopy w wodzie i rozłożyć się wygodnie na ziemi, jednocześnie mogąc obserwować poczynania mężczyzny przy rysunku koni. Niezbyt lubił te zwierzęta (za wielkie), ale narysowane, przecież nie zrobią mu krzywdy, więc... - Dlaczego samotnie? Cóż, jest wiele powodów. Na pewno jednym z nich jest to, że większość uczniów w moim wieku woli się dusić w szkole, byle tylko przynosić dobre stopnie... po co więc myśleć o przyszłości, skoro można żyć chwilą, prawda? A... pan też tak samotnie... wyrwał się pan tu z pracy czy jak?

Eitha 

Ekwipunek: Obecnie nosi przy sobie szkicownik i komplet ołówków, potrfel, nóż i chowa kota w starym, kilkukrotnie zszywanym plecaku. Przemieszcza się na motorze, oczywiście w kasku.
Cechy charakterystyczne: Tatuaż na karku przedstawiający wijącego się węża. Ma heterochromie, jego prawe oko ma kolor czerwony zaś drugie jadowicie zielony. Trzy rany, jak po pazurach, ciągnące się od żuchwy aż za obojczyk, czwarta zaczyna się trochę nad obojczykiem. Nadal ma szwy.
Wysłany: 2014-06-20, 21:00   

Kaz nawet nie mrugnął, chciał chłopak zobaczyć prawde w jego oczach, to niech ją zobaczy. -Tak, do życia. Morderstwo to jedno, ja na przykład nie rozumiem zabijania kogoś dlatego że jest inny, czy to skóra, religia.. czy coś innego.. ehh.. no ale to przygnębiający temat.-Z punktu widzenia kogoś postronnego to tylko hipisowskie brednie. Rozmowe prowadził tak żeby tylko Niko go słyszał i patrzył, czy ktoś nie idzie. Czy Kaz specjalnie położył nacisk na słowo inny? Czy specjalnie w rogu kartki podpisał się sylabą Ma, tak by dzieciak to zobaczył. Jeśli jest normalny to nie zrozumie, no i jeśli nie jest zbyt bystry.. ale wyglądał na inteligentnego. Starszych będzie trzeba podejść inaczej. Nie z każdym będzie szło łatwo. Westchnął, przewracając kartke. Wskazał ołówkiem na drzewo. -Jak coś to, to tam było już jak tu przyszliśmy. Jeszcze mnie odskarżą o niszczenie przyrody.-Prosto było się domyśleć że nie chodzi o przyrodę. Roześmiał się. -O nie. Ja nawet pracy nie mam i nie pan, wystarczy Kaz.. ale chyba będe musiał oferty poprzeglądać, no nic. Co tu robie? Tak się włócze, dopiero się wprowadziłem i już się dowiedziałem paru ciekawych rzeczy o tym mieście. Poza tym, lubie wyjść na powietrze i porysować.

Niko
Wredna Ptaszyna

Wysłany: 2014-06-20, 21:34   

- Idea czystki? Coś w stylu Holokaustu? No... ale lepiej nie poruszać takich tematów. A co do drzewa... jasne, Kaz-senpai, niczego nie powiem i... jestem Niko - odpowiedział, przedstawiając się krótko i rzeczowo. Bez nazwiska... nie będzie sobie robił kłopotów. Jednocześnie pod brązową czupryną rozgrywała się istna burza mózgowa. Sylaba "ma"... jak "magiczny". Czy to była prowokacja? Czy też może mężczyzna osamotniał i szuka bratniej duszy? Nie był pewien, dlatego postanowił na razie się nie ujawniać. Jeśli wszystkie karty zostaną wyłożone na stół, pewnie zmieni zdanie, a na razie... spokój. - Rysowanie na powietrzu? Brzmi całkiem ciekawie... oczywiście, ja nigdy nie robiłem tego poza salą od plastyki... długo już tak rysujesz, Kaz-senpai? Początki... były trudne, prawda?
Cóż, skoro ma nie ujawniać, że jest magicznym, to będzie po prostu zwykłym dzieciakiem i tyle.

Eitha 

Wysłany: 2014-06-21, 15:34   

Prowokacja? Tak, ale nie w złym tego słowa znaczeniu. W oczach Kaza błysneła aprobata. Nie tylko Niko wyglądał na inteligentnego, ale również taki był. Niestety brakowało mu zdolności ukrywania swoich emocji, bystre oko Kaza mało co przeoczy. Nie ukrywajmy jeszcze, że dobrze zna się na ludziach. Widać że chłopak starał się zachować spokój i bestroski ton, ale jednak coś go denerwowało. Tego tytuowania nid komentował, okazywanie szacunku dla starszych nie jest niczym złym, a nawet jest zaletą świadczącą o dobrym wychowaniu. -Tak. Było trudno. Są jednak sprawy z którymi szło gorzej.. wiesz, chyba chodzi o Holokaust, w takim przypadku.. ja bym stanął po stronie wybijanych. Inaczej jednak jest, gdy mniejszość się nie broni i zdaje na czyjąś łaske, wtedy bym ich zebrał razem i dał powód by zaczeli się bronić... to jednak idee nie z tych czasów a ja nie jestem przywódcą.. chociaż, mógłbym nim zostać, gdybym miał poparcie innych.. a teraz zastanów się nad moimi słowami Niko, jeśli nadal nie rozumiesz, zakończymy rozmowę. Jeśli zaś zrozumiałeś, powiesz tak, a jeżeli myślisz że stoje po złej stronie, odejdziesz, tylko czy wtedy dałbym ci odejść?-Uśmiechnął się lekko obserwując chłopaka uważnie. W międzyczasie odpalając kolejnego papierosa. No, chwila prawdy.

Niko
Wredna Ptaszyna

Wysłany: 2014-06-21, 17:03   

No i co Niko miał powiedzieć? Ta cała gadka brzmiała jak jakieś wezwanie do wojny... wojna to niepotrzebne zabijanie. Nie wiedział, co powiedzieć, dlatego pokręcił głową, uśmiechając się lekko.
- To... głupie. Nie twierdzę, że ta strona jest zła, ale... to po prostu głupie. Owszem, w takich przypadkach powinno się pozbyć zagrożenia, jednak z drugiej strony... oni też mają prawo do życia. Z jednej strony... to, co mówisz, Kaz-senpai, jest słuszne, ale z drugiej jest zaprzeczeniem samym w sobie. Jeśli już tak jest... powinno się likwidować zagrożenie od samych korzeni, aniżeli ścinać gałęzie i owoce. Więc... co mam zrobić? Odejść, czy ci przytaknąć? - odpowiedział po chwili, wbijając uparcie wzrok w wodę.

Eitha 

Wysłany: 2014-06-21, 17:49   

-Nie twierdze że to ma sens, ani że to dobre czy mądre. Wszczynanie walki z OWPM jest tak samo złe jak to że oni na nas polują. Nie mówie również że mam zamiar likwidować ich po jednym, nie chce robić z nikogo zabójcy i zmuszać do czegoś, czego nie chce. Pamiętasz co mówiłem? Każdy ma wybór. Przyjechałem do tego miasta, bo w końcu się ocknąłem po śmierci rodziców i postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem. Jedzen dzień nie minął, dowiedziałem się o organizacji i Magicznych, dowiedziałem się że inni tacy jak ja ukrywają się, a innych zabijają. Co bym zrobił na twoim miejscu? Zgodziłbym się, jesteś młody, chcesz wiecznie żyć w strachu czy czekać na cud? Nie chce ci narzucać wyboru, tylko przedstawić propozycje. Jeśli się nie zgodzisz.. odejdź i żyj, ale powiedź mi o innych by również mieli szanse wybrać, a jeśli przytakniesz.. to już się zobaczy.. wiem tyle że chce by to się skończyło. -Kaz wzruszył ramionami wstając, dzieciak wie o czym mówi więc i on nie musi już używać cenzur i dwuznacznych odpowiedzi. Podszedł do chłopaka, kładąc mu ręke na ramieniu, jeśli trzeba było to wszedł do wody. Wypuścił dym z płuc. -Niko, niezależnie od tego co odpowiesz, masz we mnie przyjaciela.

Niko
Wredna Ptaszyna

Wysłany: 2014-06-23, 19:47   

- Chcę żyć... ale nie za taką cenę. Wolę już bardziej się ukrywać... przynajmniej na razie. Zresztą z moim wyglądem to nie jest trudne, a na pewno mnie nie wsypiesz, Kaz-senpai... wtedy też byś się musiał tłumaczyć, chociaż... jeśli dobrze to rozegrać... - odpowiedział Niko, wzdrygając się lekko, gdy ręka mężczyzny spoczęła na jego ramieniu. Był wyjątkowo w kropce. Nie wiedział, co odpowiedzieć. Zazwyczaj to on stawiał ludzi w takiej sytuacji, jednak... ciekawe, czy wszyscy magiczni tacy są. Uśmiechnął się niepewnie, kręcąc głową. - Na pewno nie odrzucę takiej propozycji, ale czy ją przyjmę... muszę mieć czas do namysłu, Kaz-senpai... przepraszam. A co do reszty osób... nie jestem pewien. Wiem tylko o jednym, który się ujawnił przede mną.
Wziął głęboki wdech. Dwumetrowy przeklęty kundel... nie boi się go... nie boi... nie obnaży przed rozmówcą swojego największego lęku.
- Nazywa się Haru... nie wiem, ile ma lat, ale jest na pewno blondynem i... dość hałaśliwym. Tyle wiem.

Eitha 

Wysłany: 2014-06-23, 21:37   

-Rozumiem Niko, a nawet ciesze się z takiej odpowiedzi, najlepiej jest wszystko dobrze przemyśleć. Pamiętaj że nie każe wam nikogo zabijać. Jeśli będziesz miał kłopoty to zawsze możesz się do mnie zgłosić, a jeśli spotkasz Haru to powiedź mu o mnie i że jeśli chce mnie wysłuchać to.. masz tu mój numer. - Zabrał tręke z ramienia chłopaka i naskrobał na kawałku kartki parę cyfr po czym podał chłopakowi. -Nie masz za co przepraszać. Przypuszczenia też możesz zdradzić, warto sprawdzić. A co do... Nie wsypie cie, nigdy. -Powoli wrócił na swoje miejsce, biorąc z ziemi plecak, odpalił kolejnego papierosa. Westchnął i wypuścił dym z płuc. -A tak z czystej ciekawości spytam, jakie macie moce? Ja za żywioł mam ogień.

Niko
Wredna Ptaszyna

Wysłany: 2014-06-24, 20:50   

- Ogień? Widziałem kiedyś jedną dziewczynę, która też bawiła... no nie, to złe słowo. Po prostu nagle wywołała iskry takie jak na przykład przy ognisku - szepnął Niko, kręcąc głową z podziwem. Nie wiedział zbytnio, jak to jest z mocami u magicznych. Niby on i Haru potrafili zmieniać swoje ciało, ale wychodzi na to, że na przykład taka dziewczyna i Kaz potrafili w jakiś sposób kontrolować niebezpieczny żywioł, jakim jest ogień. Hm... ciekawe, co jeszcze potrafią inni magiczni na świecie, tymczasem jednak wypadałoby odpowiedzieć mężczyźnie na jego pytanie. - Co Haru potrafi? Nie jestem zbytnio pewien... co ja potrafię? Cóż... można powiedzieć, że jest to w pewien sposób podobne do twojej mocy, Kaz-senpai... ale moja jest bardziej związana z pewnym ptakiem. I popiołem - odpowiedział nieco zagadkowo, nie ujawniając mocy Haru. Wolał znowu nie dostać ataku paniki... dwumetrowy cholerny kundel... dwa metry... da radę...
Przekręcił się na bok, uparcie wbijając wzrok w uspokajającą zieleń trawy.

Eitha 

Wysłany: 2014-06-24, 21:11   

Troje użytkowników magii ognia. No proszę.. ptak i popiół? Że z feniksem? Chłopak był zmiennokształtny? Na to wygląda. A Haru... Hirata zagwizdał cicho. Swoim zwyczajem, gdy nad czymś myślał, przeczesywał włosy palcami. Tak też zrobił i tym razem. Przyjrzał się dzieciakowi. Lekko drżący ton głosu i uparcie wbijany wzrok w wodę mówił sam za siebie. Niko albo coś ukrywał, albo nie chciał powiedzieć. Poza tym... -"Wiem tylko o jednym, który się ujawnił przede mną."- Zacytował podchodząc znowu do chłopaka i lekko się nad nim pochylając. Wyraz twarzy miał niezmienny, sympatyczny uśmiech i lekko przymróżone oczy o ciekawskim spojrzeniu. -Wiesz co potrafi Haru...hm?

Ichiro 

Imię: Ichiro
Nazwisko: Takabe
Ekwipunek: indiańska fajka, zapałki, komórka
Moc: Żywiołak Wody
Cechy charakterystyczne: Tatuaże na plecach i barkach. Blizna nad okiem
Orientacja: Heteroseksualna
Wysłany: 2014-06-24, 22:40   

Spacerował sobie po parku, postanowił jednak zboczyć ze ścieżki.
Wędrował przez gęstszą część parku.
Przez drzewa dostrzegł nie wielki strumyk i dwie postacie.

'W końcu woda, jak miło w końcu, coś dobrego.' - pomyślał.

Zbliżył się do osób, które ze sobą dyskutowały.
Przywitał się z nimi.
Rozpoznał Kaz'a z którym ostatnio miał okazję rozmawiać na ławeczce i zjeść wspólnie obiad.

Cześć Kaz' - przywitał się.
Odpalił swoje indiańskie cygaro, zaciągnął się i wypuścił kilka buchów.

Niko
Wredna Ptaszyna

Wysłany: 2014-06-25, 15:31   

Dobra, Niko miał tego powoli dość. Nienawidził wszelkich drapieżców oraz psów, zwłaszcza tych dużych... a mężczyzna wciąż próbował dowiedzieć się, że Haru to wstrętny dwumetrowy kundel... chłopak czuł, jak coś rozchodzi się w jego ciele... jakby... nieprzyjemne uczucie. Tracił kontrolę, kątem oka zauważył, jakby jego ręka zmieniła się w typową ptasią kończynę. Znaczy... nie w typową, ale jakieś tam szpony były. Jego oddech znacznie przyśpieszył, natomiast błagalne spojrzenie skierowało się ku Kazowi.
- Nie... błagam... do cholery, nie... - jęknął, po czym nie wytrzymał. Bez chwili zastanowienia wycelował szponiastą pięść w kierunku twarzy magicznego, a następnie podniósł się i zaczął biec jak najdalej od strumienia, ignorując przy tym świeżo przybyłą osobę.

/zt, tak bardzo brak weny xD/

Eitha 

Wysłany: 2014-06-25, 16:07   

Jako tako centralnie w twarz nie trafił. Powód był prosty, Kaz był za wysoki, jednak to że wtedy się pochylał nie pomogło mu uniknąć ciosu dokładnie tak, jakby chciał. Instynktownie wyprostował się odginając lewą część ciała w bok tak, by pięść chłopaka go wymineła. Stary, pół minuty za wolno. Niko był szybki, to trzeba przyznać, uciekł zostawiając za sobą zdumionego mężczyzne i krwawe pręgi na jego ciele. Dwie na żuchwie, ciągnące się w dół, naruszyły szyję, na szczęście nie uszkadzając tętnicy, i rozcharatał mu obojczyk. Kaz dopiero teraz się ocknął. -Ale z ciebie idiota.. ugh, pierdole..- Skrzywił się z bólu, mówienie nie poprawiało sytuacji. Dotknął dłonią szyji, uciskając rane. Jego ręka, jak i tors szybko zabarwiły się szkarłatem krwi. Wyciągnął z plecaka koszulkę, by jakoś to zatamować. Parę szwów będzie. Szpital. Nie lubił szpitali. Co dziwne nie zdenerwował się, bardziej było mu żal chłopaka, pokazał że się boi.. i niekontrolowanie swojej magii również nie należało do przyjemnych.

Odpowiedz do tematu